מחיר הפעלות לימי הולדת

מחיר הפעלות לימי הולדת

מחירן של הפעלות לימי הולדת עם חיות יכול לנוע בין 1300 ש"ח ועד 3000 ש"ח. 
לא תמיד מה שהכי יקר הוא הכי טוב ולפעמים מה שנראה זול הוא לא באמת זול כמו שחשבנו. 
מחיר הפעלות לימי הולדת מורכב משלושה דברים: סוג יום ההולדת, מפעיל יום ההולדת ומה כלול בהפעלה. 

סוגי הפעלות לימי ההולדת

ישנם הבדלי מחירים גדולים בין סוגי ימי ההולדת השונים. מחיר יום הולדת חיות כולל בתוכו עלויות של אוכל לבעלי החיים, פיקוח וטרינרי ועוד הוצאות שונות שיש להחזקה של בעלי חיים וחשוב מאוד שיהיו כי אנחנו לא רוצים חיות שאינן בריאות ביום ההולדת. לקוסם אין הוצאות כאלה ולכן מחיר יום הולדת עם קוסם יכול להתחיל מ 1000 ש"ח בעוד שיום הולדת עם חיות מתחילה ב 1200ש"ח. אם מצאנו יום הולדת חיות זולה באופן מחשיד, ייתכן והחיות אינן תחת פיקוח וטרינרי ואולי כדי לחפש מפעיל אחר או סוג אחר של יום הולדת. 

סוגי הפעלות לימי ההולדת

מפעיל יום הולדת גם הוא משפיע מאוד על מחירן של הפעלות לימי הולדת.
ישנן חברות שמעסיקות מדרכים בשכר וישנן עסקים אשר בהן מפעיל יום ההולדת הוא בעל העסק. למדריך בשכר אין את הנסיון והמחוייבות שיש לבעל עסק עם שנים של נסיון בהפעלות לימי הולדת. שם העסק שלו תלוי בו והוא יעשה מאמצים רבים יותר כדי לתת ללקוחות שלו את הפעלת יום ההולדת הטובה ביותר. מפעיל יום הולדת שמגיע בעצמו ליום ההולדת ולא שולח מדריכים שכירים, מייקר את המחיר ב – 200 עד 500 ש"ח אבל כמובן שמבטיח לנו מפעיל מקצועי יותר ויום הולדת טובה יותר.
 מפעיל יום הולדת מפורסם ומוכר מהטלוויזיה מייקר את יום ההולדת ב-2000 ש"ח  ויותר. 

מה כוללת הפעלת יום הולדת?

הדבר האחרון שמשפיע על מחירן של הפעלות לימי הולדת הוא כמובן מה כוללת יום ההולדת. ישנן הוצאות שמפעיל יום הולדת יכול לחסוך מאיתנו. למשל קניית פרסים והפתעות לילדים, הגברה ושירי יום הולדת ועוד…
הפעלת יום הולדת במחיר 1000 ש"ח שאינה כוללת פרסים, בעצם שוות ערך להפעלת יום הולדת במחיר של 1,200ש"ח שכן כוללת פרסים כיוון שהיא חוסכת לנו את מחיר הפרסים ואת הזמן שלוקח לנו ללכת לחפש ולקנות פרסים. ככה ששוב, לא תמיד מה שזול הוא הכי טוב או הכי זול. כל מפעיל מביא איתו דברים אחרים, ליצן שמשקיע בתפאורה יהיה ב 200 ש"ח יקר יותר מליצן שאינו מביא תפאורה ליום ההולדת. כמו גם מפעיל חיות שמוסיף פינת ליטוף ליום ההולדת בנוסף להפעלה. כמובן שתפאורה או פינת ליטוף מוסיפות המון לחוויית יום ההולדת אבל לכל דבר יש מחיר.

אני מקווה שעזרתי לכם להבין את הבדלי המחירים בין הפעלות ימי הולדת השונות ולמה כדי לשים לב.

נתראה בשמחות,
רועי כיף חיות

Call Now Button