כיף חיות

רועי שרון מייסד ומנהל חברת כיף-חיות יום הולדת עם בעלי חיים וחוגים לילדים ונוער. בעל תואר BA במדעי ההתנהגות ובעל ניסיון של כעשר שנים בהעברה ופיתוח חוגי בעלי חיים בגנים ובתי ספר והפעלות ימי הולדת עם בעלי חיים. 

בתור ילד, אין דבר שגרם לי אושר גדול יותר מאשר מפגש עם בעלי חיים. אם בטבע בטיולים עם ההורים ואם בגן החיות. לצערי כשאני הייתי ילד לא היה דבר כזה חוג חיות בגן או בבית הספר ובטח שלא יום הולדת עם המון חיות אקזוטיות ומיוחדות. לכן אין הרגשה טובה יותר מלתת לילד שאוהב בעלי חיים את הריגוש הזה שאני כל-כך אהבתי בילדותי. 

ההפעלות נבנו מתוך האהבה לילדים, אהבה לבעלי חיים, רצון לחנך לאהבת הטבע והחי וכמובן לתת לילד את החוויה הגדולה שבמפגש ומגע עם בעלי החיים השונים. 

האטרקציה העיקרית בכל פעילות הם בעלי החיים, אבל מה שהופך את הפעילות למושלמת הם הנסיון והגישה שלנו לילדים בגילאים השונים. השילוב בין כל המרכיבים האלה הוא שהביא להצלחת חוג בעלי החיים השנתי בגני הילדים ובתי הספר, והצלחת ימי הולדת לילדים. 

אנחנו בכיף חיות מבינים שכל ילד הוא שונה. לכן כל פעילות היא שונה ונבנית בהתאם למה שהילד אוהב ורוצה.

 באתרינו תמצאו סוגים שונים של ימי הולדת לבחירה, מתנות מיוחדות לילדים שאוהבים חיות, עוגות חיות וכל מה שרק תרצו כדי שהילד שלכם יקבל חוויה שיזכור לפחות עד יום הולדת 18.

כיף חיות
Call Now Button