יום הולדת מסביב לעולם

יום הולדת מסביב לעולם
יום הולדת מסביב לעולם היא הפעלת יום הולדת מרתקת לכל הילדים.
נעבור בין כל היבשות ונכיר בעלי חיים מדהימים מכל העולם:
לטאת חומט כחול לשון מאוסטרליה, לטאת נמר מאסיה, נחשים מצפון אמריקה, עכביש ענק מדרום אמריקה, כלב מאנגליה, ארנבונים, שרקנים ועוד המון חיות יום הולדת מסביב לעולם. נשמע את הסיפור המיוחד של כל חיה וכל יבשת ונלמד על השוני במראה והתנהגות החיות במקומות שונים בעולם. איך משפיע עליהם מזג האוויר ביבשת? איך משפיע עליהם הסביבה? איך משפיעים עליהם בעלי החיים השונים שחיים איתם באותה הסביבה?

יום הולדת מסביב לעולם היא הפעלת יום הולדת המומלצת ביותר ובעלת מגוון בעלי החיים הרחב ביותר. מה שהופך אותה למתאימה לכל גיל, למרתקת ומעניינת במיוחד.

מהלך יום הולדת מסביב לעולם

יום הולדת מסביב לעולם מחולקת לשלושה חלקים:

בחלק הראשון הילדים בישיבה, ילד היום הולדת יושב בכסא מיוחד ליד מפעיל היום הולדת ככה שהוא הכי קרוב לחיות וכל תשומת הלב נמצאת עליו, כיאה לילד יום הולדת. מפעיל היום הולדת מוציא כל חיה בנפרד, מסביר על החיה, מספר סיפור או עושה פעילות עם החיה. למשל משימת ברכות האומץ שבה הילדים שמים את ג'ינג'י הנחש על הצוואר תוך כדי ברכת יום הולדת לילד החוגג. זריקת כדורים באוויר לכלב. הסיפור על שמוליק שהוא לא שמוליק ועוד. הפעילות כולה מלווה בחידות ושאלות נושאות פרסים.

לאחר פעילות ראשונית בת 45 דקות עוברים לטקס שירי יום הולדת ולאחריו טקס חלוקת הפרסים בו מחולקים הפרסים לכל הילדים. אלו שזכו במשימות וענו על החידות וגם אלו שלא. זה הזמן לצאת להפסקת אוכל קצרה בת 15 דקות.

הפעילות שסוגרת את יום הולדת מסביב לעולם היא פעילות חופשית הכוללת פינת ליטוף ארנבונים ושרקנים ואת שאר בעלי החיים. הילדים מוזמנים להיכנס לפינת הליטוף וליהנות בצורה חופשית מהארנבונים והשרקנים. לשבת על כיסא ולשים את הנחשים והלטאות עליהם. לשחק עם הפרסים שקיבלו ולרקוד לשירי יום ההולדת. הפעילות החופשית נמשכת כ 30 דקות ובסיומה נערך טקס העוגה שמסמן את סוף יום ההולדת.

למה דווקא יום הולדת מסביב לעולם?

• מגוון רחב של בע"ח שמתאים לכולם האמיצים יותר והאמיצים פחות.
• פינת ליטוף שמתאימה לכל גיל.
• ידע עשיר ומרתק על מגוון בעלי חיים ביבשות השונות.

גיל מומלץ לפעילות יום הולדת: כל הגילאים
משך פעילות יום הולדת : שעתיים
מספר בעלי חיים : 8-10

להורדת הזמנה ליום הולדת מסביב לעולם לחץ כאן

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button