הפעלות לימי הולדת בבית

הפעלות לימי הולדת בבית

ישנן מגוון אפשרויות גדול מאוד של הפעלות לימי הולדת בבית והמון דרכים לחגוג לילד את היום הכי מיוחד שלו בשנה. יום הולדת שתגרום לו להרגיש הכי מיוחד והכי שמח שאנחנו רק יכולים ביום ההולדת שלו. הדרך ליום הולדת רצופה החלטות חשובות שמשפיעות גם על אופי היום הולדת, טיב יום ההולדת וכמובן על הכיס שלנו.
אחת ההחלטות החשובות היא, האם לקיים הפעלת יום הולדת בבית או בחוץ?

יום הולדת חיות ניתן לקיים במקום סגור כיוון שהיא אינה דורשת הרבה מקום, וגם במקום פתוח.
לכן, השיקולים להחלטה זו רבים ומגוונים ואשתדל לגעת בכולם. השיקול הראשון הוא כמובן מזג האוויר. בחורף אין לנו הרבה ברירה ואנחנו חייבים לערוך את יום ההולדת במקום סגור. הבחירה שלנו היא בין הפעלת יום הולדת בבית שלנו לבין שימוש בחדר דיירים בבניין או השכרה של חדר במתנ"ס או מקום ציבורי כלשהו שעלותה יכולה להגיע לעלות ההפעלה ואף יותר. בשאר ימות השנה עומדת בפנינו האפשרות לחגוג יום הולדת בחוץ, בגינה או בפארק הקרוב למקום מגורינו. לכל אחת מהאפשרויות יתרונות משלה.

הפעלות לימי הולדת בבית – יתרונות

ליום הולדת בבית מספר יתרונות: הבית הוא המקום בו הילד שלנו מרגיש הכי טבעי ובטוח. בנוסף אנחנו חוסכים את עלות ההשכרה של מקום וכמובן שאנחנו גמישים מאוד בתאריך בו נרצה לחגוג את יום ההולדת. תיאום תאריך עם מפעיל יום הולדת ועם המקום אותו אנחנו רוצים להשכיר יכול להיות כאב ראש לא קטן ואף למנוע מאיתנו לבחור הפעלת יום הולדת אותה רצינו.

בסלון קטן יכיל 15 ילדים בנוחות וסלון גדול יכול להכיל עד 25 ילדים. במקרה של מוזמנים רבים,
הבית שלנו אינו גדול מספיק כדי להכיל את כמות הילדים המוזמנים. עדין אפשר לחסוך את עלויות השכרת המקום ופשוט לבחור הפעלות לימי הולדת בגינה.

הפעלות לימי הולדת בחוץ

ליום הולדת בחוץ יתרונות רבים: אנחנו חוסכים את עלות ההשכרה של מקום ליום הולדת, גמישים בתאריך ההפעלה ולא תלויים בפניות של מקום להשכרה.
יום הולדת בחוץ מעניקה חוויה של חופש וכיף לילדים וחוסכת מאיתנו סידור של הבית, הכנה שלו ליום ההולדת והחזרתו למצבו המקורי בסיום היום הולדת.

מה שלא תבחרו אנחנו בכיף חיות מאחלים לכם יום הולדת שמח והרבה אושר!

מה כוללת יום הולדת חיות?

Call Now Button