הפעלות לימי הולדת

איך לבחור הפעלות לימי הולדת

כיום יש מבחר גדול מאוד של הפעלות לימי הולדת ומפעילים לימי הולדת לילדים. המבחר הגדול הוא בהחלט ברכה לכל הורה המבקש לשמח את הילד שלו ביום ההולדת אבל הוא גם יכול לבלבל.
אשתדל לעזור לכם להגיע לבחירה הנכונה ביום ההולדת המתאים ביותר עבורכם ועבור ילדכם.

הפעלות לימי הולדת לבנות או לבנים?

ישנן הפעלות לימי הולדת לבנות והפעלות לימי הולדת לבנים. רב ההורים מזמינים לימי הולדת את הכיתה או הגן של הילד ולכן סביר שביום ההולדת יהיו גם בנים וגם בנות. בחירה בהפעלת יום הולדת שמתאימה רק לבנים או רק לבנות יכולה להגביל אותנו מאוד בבחירת הפעלה ליום הולדת. לכן ההמלצה היא קודם כל לבחור הפעלת יום הולדת שתתאים לכולם או לפחות לרובם הגדול של המוזמנים ליום ההולדת.

גיל החוגגים של הפעלות לימי הולדת

יתרון גדול מאוד של הפעלות יום הולדת עם חיות הוא שהן מתאימות לכל גיל. הסיבה לכך היא שלאהבת החיות אין גיל. יום הולדת חיות מעניק הנאה לכולם מהילדים הקטנים בני השלוש עד לאחים הגדולים בני העשר דרך האחים הממש גדולים בני ה – 14 מה שמאפשר לשלב בהפעלת יום ההולדת את כולם גם אם הפרשי הגילאים גדולים. חברים, אחים, בני דודים ושכנים. אחד הדברים הכי יפים לראות בהפעלות לימי הולדת עם חיות הוא ההנאה של המבוגרים והחיבור שבעלי החיים יוצרים בין המבוגרים לילדים. רב ימי ההולדת מוגבלים מאוד לגיל החוגגים ואינם מאפשרים הפעלה לגילאים מעורבים ובטח לא הפעלה שגם מבוגרים יכולים להשתתף וליהנות ממנה ביחד עם הילדים.
לצפייה בגלריית תמונות יום הולדת 7 של עילי

הפעלה ליום הולדת עם ערך מוסף

הפעלות לימי הולדת

הילד שלנו ייהנה מכל הפעלת יום הולדת שתעניין אותו ותיתן לו את תשומת הלב המגיעה לו ביום הולדתו וישנן רבות כאלה. אך ישנן הפעלות לימי הולדת שחוץ מהנאה ועניין לילד נותנות גם דברים נוספים כמו העשרת הידע והסקרנות של הילדים, חינוך לערכים והעצמה אישית. יום הולדת עם חיות היא דוגמא מצוינת לכך. הפעלות לימי הולדת עם בעלי חיים הם כיף גדול המביאות לילדים הרבה שמחה, צחוק והתרגשות. בנוסף לזה הפעלות מסוג זה מגיעות עם ערך מוסף של אהבת הטבע, כבוד לבעלי החיים, קבלת האחר, הגברת הביטחון העצמי של הילד וכמובן מעשירות את הידע שלו ושל הילדים המוזמנים על עולם הטבע ובעלי החיים. אתן לכם דוגמא, בין מגוון החיות הרחב בהפעלת יום הולדת עם חיות ישנו גם נחש כרכן תירס. התגובה הראשונית של רוב הילדים היא שלילית ונעה בין גועל לפחד. בעזרת קסם אישי והרבה סבלנות, אני מסביר שהנחש אינו מזיק. להיפך, הנחש חיה ביישנית מאוד ונחבאת אל הכלים. אני מראה לילדים שניתן ללטף אותו בראש ואפילו בזנב ללא שום חשש. לאחר חמש דקות של פעילות יום הולדת, הילדים מתחילים להתקרב בחשש ולאחר עשר דקות של הפעלת יום הולדת הם כבר מחזיקים את הנחש בידיים ועל הצוואר והנחש הפך להיות מסמר הערב ומקור להרבה צחוקים. הסיבה לכך פשוטה. הילדים התגברו על פחד שהיה להם וזה נתן להם תחושת ניצחון וסיפוק מאוד גדולים שמתורגמים לצחוק ואושר.

הפעלות לימי הולדת לילדים

אז כמו שאתם מבינים, הפעלות לימי הולדת הן לא רק בידור. ניתן ואף רצוי שיהיו בעלות ערכים חינוכיים ויוסיפו דבר או שניים לאישיותו של הילד שלנו ושל הילדים אותם אנו מזמינים לאירוע יום ההולדת עליו טרחנו רבות כל כך. אז שיהיה במזל טוב ושנתראה רק בשמחות!

מה כוללת הפעלה ליום הולדת?

Call Now Button