הפעלות לקייטנות

כיף חיות מציעה הפעלות לקייטנות עם המון חיות מדהימות. קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וכמובן קייטנות החופש הגדול. הפעלה שמשדרגת כל קייטנה. באפשרותכם לבחור פעילות קטנה, בינונית או גדולה. מה שבטוח שיהיה המון כיף עם חיות.

שיעור בודד לקייטנה - מפגש עם עולם החי

כל קבוצה בקייטנה תהנה מפעילות אחת של 45 דקות הכוללת לימוד, הסבר וליטוף של חיה אחת לבחירתכם. במהלך הפעילות נכיר את בעל החיים, נלמד מהיכן הוא מגיע ומה מייחד אותו. נסיים את הפעילות בליטוף ומגע עם בעל החיים.

שלושה מפגשים לקייטנה - היכרות עם עולם החי

כל קבוצה בקייטנה תהנה משלוש פעילויות שונות של 45 דקות. בכל פעילות נפגוש חיה אחרת מאותה משפחה של חיות. נלמד על משפחת החיות אליה שייכים בעלי החיים המשתתפים בפעילות. נלמד מה משותף לחיות באותה משפחה ומה מייחד כל חיה. הפעלה זו מאפשרת לילדים לקבל הבנה רחבה יותר של עולם החי ומשפחות החיות השונות והיא ייחודית מבין ההפעלות לקייטנות.

הפנינג חיות, קרנבל של בעלי חיים

שעה וחצי של פעילות חיות הכוללת 10 בעלי חיים. פינת ליטוף ועוד המון הפתעות. בחלק הראשון של הפעילות הילדים ילמדו על החיות השונות דרך סיפורים והפעלות שונות. בחלק השני יפתחו פינות הליטוף השונות והילדים יוכלו לשבת ללטף את הארנבים והשרקנים. להצטלם עם הנחשים. לזרוק לכלב כדורים באוויר ולסיים עם חיוך גדול על הפנים והרבה אושר, עד הקייטנה הבאה.

הפעלות לקייטנות הן תמיד כיף. אבל הפעלות לקייטנות של כיף חיות הן הרבה מעבר… מעשירות, מלמדות, מחנכות לאהבת הטבע והחי. לא משנה באיזה פעילות בחרתם לקייטנה שלכם. כל פעילות מעשירה את עולמם של הילדים.

רוצה לשמוע עוד על הקייטנה של כיף חיות?

השאר פרטים ואחזור אלייך בהקדם

Call Now Button